Віскі Glenmorangie 18 Years The Infinita
Glenmorangie Distillery, Хайлендс, Шотландія – одна з найвідоміших дистилерій у світі, заснована в 1843 році. Glenmorangie належить групі LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy) та відома своїм елегантним стилем, високими мідними кубами та витонченими ароматами. «The Infinita» – це оновлена назва класичної 18-річної версії, що підкреслює ідею безконечності смакових нюансів та балансу між фруктовістю, деревом і шері-впливом.
Спочатку віскі 15 років витримується в американських ex-bourbon діжках. Частина (~30 %) переводиться на ще 3 роки в ex-Oloroso sherry діжки. Після цього обидві частини знову змішують і розливають у пляшки.
Аромат: поєднуються фруктові й квіткові ноти з деревними і пряними: карамелізовані цитрусові (апельсин, цедра) та сухофрукти, квіткові акорди (жасмин, нарцис, медовий аромат).
Додаткові ноти: мигдаль, тости, трохи прянощів.
Смак: це віскі характеризується балансованим і багатошаровим смаком. Початкові відчуття: кремова м’якість, фруктові солодкі ноти. Фруктовість: фініки, інжир, цитрусові, манго. Солодкість: мед, карамель, ваніль. Деревні/пряні акценти: нюанси спецій, легкий деревний димок.
Текстура: збалансована, м’яка, трохи масляниста.
Фініш: довгий, елегантний, з солодкістю сухофруктів і тонкими нотами Oloroso-шеррі, які додають сухості та теплоти. Відчутні фруктові й деревні нюанси, які тримаються довго – завершення не різке, але добре виражене.
Баланс: це віскі, де фруктові, квіткові й деревні ноти перебувають у гармонії, без надмірної різкості чи агресивної димності.
Стиль: м’який, багатий, але не надто насичено «шері-бомбовий» – чудово підходить як для цінителів елегантних Highland-стилів, так і для гурманів, які люблять складні, але збалансовані аромати.
Подача: найкраще смакувати неохолодженим або з кількома краплями води, щоб розкрити всі нюанси.
Сайт виробника https://www.glenmorangie.com/en-de
Інші віскі Шотландії












Відгуки
Відгуків немає, поки що.