Вам вже є 18 років?

Фільтр

Країна

Торгова Марка

Колір

Вміст цукру

Регіон

Міцність

Об'єм

Рік

Поєднання зі стравами

Вид ігристого

Тип упаковки

Ігристі вина

Ігристі вина

Знайдено товарів: 89.

Показано 1-45 із 89

Активні фільтри

PAVA Грайлива Суниця

0,75л
 • Україна
 • Рожеве
 • Напівсолодке
 • Морепродукти
Базова ціна 149 ₴ Ціна 109 ₴
 • -40 ₴

Volli Rubicone Bianco Brut

0,75л
 • Італія
 • Біле
 • Сухе
 • Закуски
Базова ціна 389 ₴ Ціна 289 ₴
 • -100 ₴

Cumeada white semi-sweet

0,75 л
 • Португалія
 • Біле
 • Напівсолодке
Базова ціна 229 ₴ Ціна 175 ₴
 • -54 ₴

Так склалося історично, що ігристе вино міцно увійшло в наше життя ... І це не випадково, адже іскристе вино, яким наповнений келих, символізує яскраву, легку, безтурботне життя! Це привід гарного відпочинку в колі друзів, тихого затишного вечора для закоханих або просто ковток легкого підбадьорливого вина в спекотний літній день. Серед поціновувачів вина кого не спитай, майже кожен швидко відповість, яке тихе вино він любить більше, з якої країни, з яких сортів, в кінці кінців - біле або червоне. У кожного знайдуться свої особисті винні переваги, керуючись якими, людина робить вибір, перебуваючи в виномаркеті або гортаючи винну карту ресторану. Але і на магазинних полицях, і в винних картах завжди значне місце відведено під ігристі вина і шампанське, часто не підпадають під усталені смаки повсякденного вжитку. Чому так? Де ж їх місце в цьому безмірному океані вина? Відповідь проста - ігристі вина і шампанське існують ніби окремо, займаючи своє особливе становище. І пояснити це можна, мабуть, їх істинним призначенням - ігристі вина і шампанське п'ють, коли свято.

Не всі ігристе вино і шампанське з Шампані

Так уже повелося, що в нашій країні люди звикли називати будь-ігристе вино шампанським, при цьому не замислюючись, що шампанське - це, нехай і елітна, але тільки частина великого світового різноманіття ігристих вин. Всьому виною, очевидно, супер-бренд минулої епохи - «Радянське шампанське», який «сплутав карти» в масовій свідомості і дуже сильно загальмував у багатьох людей розвиток правильного сприйняття всесвітньо відомих ігристих вин. Сьогодні ігристі вина випускаються по всьому земній кулі, від Нової Зеландії до Грузії, і «просунуті користувачі» вже добре розбираються, що таке Champagne, Cremant, Prosecco, Lambrusco, Cava, MCC, Franciacorta і ін. Всі ці найменування - це в своєму роді «ігристі вина» спеціалітети різних країн світу. Між собою вони також відрізняються не тільки географією, а й методикою виробництва.

Традиційний метод шампанізації ігристих вин

Існує два основні методи виробництва ігристих вин. Перший - традиційний метод вторинного бродіння в пляшці. Це - як французи в Шампані роблять шампанське. Вторинна ферментація вина з виділенням вуглекислого газу проходить вже в пляшці, з якої потім шляхом процедури дегоржажа видаляють дріжджовий осад, зберігаючи тиск близько 5-6 атмосфер. Звідси і бавовна пробки, і піна, і іскристий перляж бульбашок в бокалі. Така методика задоволена трудомістка і дорога, але і вина виходять структурні, з багатою смако-ароматичної палітрою. Наприклад, в Іспанії так роблять ігристе вино Cava, в Італії - Franciacorta, а в ПАР - Méthode Cap Classique (MCC).До речі у Франції, крім знаменитої Шампані, ігристі вина за традиційною методикою випускають у всіх ключових виноробних регіонах і дають їм назву Cremant.

Резервуарний метод шампанізації ігристих вин

Другий метод - резервуарний або акратофорним. Його називають також «метод Шарма» на честь винахідника француза Ежена Шарма. Суть його полягає в тому, що вторинна ферментація вина проходить не в пляшках, а в великих сталевих резервуарах, званих ще акратофорах, де штучно створюється високий тиск. Звідти готове ігристе вино розливається по пляшках. Такий метод дозволяє робити якісно, багато і відносно недорого. За такою технологією в Італії роблять супер популярні в наші дні ігристі вина Prosecco, Lambrusco і Asti.

Від сухого шампанського до солодкого ігристому вину

Незалежно від методики виробництва, регіону і сортів винограду, ігристі вина можуть містити різну кількість залишкового цукру, яке визначає ступінь солодощі їх смаку. У шампанському brut, наприклад, вміст цукру мінімально, тому і смак у всіх брют, будь то Шампанське або Кава, як не крути - сухий. А ось якщо на етикетці пляшки ігристого ми бачимо написи: dry, sec, seco, extra dry, demi-sec (і це не повний перелік), то однозначно в смаку такого ігристого вина хоч невелика, але солодкість буде відчуватися. А вже якщо читаємо: sweet, dulce або doux, - в такому разі все буде дуже навіть солоденько.

Гастрономічна сполучуваність ігристих вин

Купуючи пляшку ігріcтого вина або шампанського, слід пам'ятати і про сполучуваність оного з гастрономією .Тут працюють ті ж правила, що і з тихими винами. І якщо перед нами, наприклад, багатий новорічний стіл з безліччю м'ясних і сирних закусок, і салатом олів'є, то правильніше відкрити пляшечку брюта. Як дижестива з фруктами і десертами підійде що-небудь з розряду напівсухих або навіть солодких ігристих вин, той же Асті, наприклад. Але в кінцевому рахунку - вирішувати Вам, головне, щоб вино було якісним.

Купити ігристе вино і шампанське в Wine Point

Веб-маркет Wine Point пропонує купити ігристе вино і шампанське онлайн. Наш асортимент регулярно поповнюється новими товарами, ціни на які порадують кожного покупця. Шампанські та ігристі вина, придбані в веб-маркеті Wine Point, допоможуть скрасити ваш вечір. Доставка здійснюється в будь-яку точку України, в тому числі і по містах: Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Вінниця, Львів. Якщо ви потребуєте додаткової інформації про обраний вини, телефонуйте нам і сомельє Wine Point з радістю вас проконсультують.

читати далі >>

Фільтр

Країна

Торгова Марка

Колір

Вміст цукру

Регіон

Міцність

Об'єм

Рік

Поєднання зі стравами

Вид ігристого

Тип упаковки