Коктейльний набір El Diablo (10 порцій)
Склад:
1 шт. Текіла Diligencias Silver 0,7 л (38%) – 50 мл на порцію
1 шт. Лікер Demandis Crème de Cassis 0,7 л (15%) – 25 мл на порцію
1 шт. Напій Limofresh Імбирний лимонад 1 л – 100 мл на порцію
1. Історія коктейлю
El Diablo – це коктейль, який з’явився ще в середині ХХ століття, ймовірно, у Мексиці або на півдні США. Вперше рецепт був зафіксований у 1940-х роках барменом Віктором Бергероном (відомим як Trader Vic), одним із батьків тікі-культури. Назва перекладається як «Диявол», і це недарма – коктейль має спокусливу глибину, ягідну солодкість та пікантну імбирну іскру.
Сьогодні El Diablo – це рідкісна, але вишукана класика, що поєднує текілу, лікер із чорної смородини (Crème de Cassis) і гострий імбирний мікс.
2. Рецепт коктейлю
Складний, але неймовірно збалансований: El Diablo – це ягідна чуттєвість, свіжість імбиру та характерна сила текіли.
1 порція коктейлю:
- 50 мл текіли Diligencias Silver
- 25 мл Crème de Cassis Demandis
- 100 мл імбирного лимонаду Limofresh
- Кубики льоду (не входить до набору)
Рекомендовано додати (не входить до набору):
- 10-15 мл свіжого соку лайма – для яскравішої кислотності
- Скибочка лайма або чорна смородина для прикраси
- М’ята або шматочок імбиру – для акценту аромату
Спосіб приготування:
- Наповніть келих льодом (типу highball або collins).
- Додайте текілу та Crème de Cassis.
- Долийте імбирний лимонад.
- Обережно перемішайте та прикрасьте.
El Diablo – це коктейль із темпером: пікантний, ягідний, свіжий і спокусливий. Ідеальний для літніх вечорів, барних експериментів або просто як неочікуваний фаворит у колекції домашніх міксів.









































































Відгуки
Відгуків немає, поки що.