Ви досягли повноліття?

Король червоних вин

      
 Переглядів (292)
Король червоних вин
А вам відомо, що червоне вино Каберне Совіньон неофіційно називають королем червоних вин? Так так, той самий всім нам відомий Каберне Совіньон.
Cava та Champagne: 4 основні відмінності
А чи знаєте ви, що є таке ігристе вино в Іспанії Cava (Кава). Виробляється воно таким самим шляхом, як і шампанське. Можна сказати, що Cava це іспанське шампанське. А які ж тоді відмінності між Кавою та Шампанським, запитаєте ви?

Вам Бордо чи Мерло?

      
 Переглядів (294)
Вам Бордо чи Мерло?
У нас тут до “Wine Point”, нещадавно, завітав покупець який спитав, що ми йому порадимо, Бордо чи Мерло. Як виявилось, він вважав, що Бордо і Мерло це різні сорти винограду і він не міг визначитись, який саме йому більше підійде до романтичної вечері. Довелось розповісти нашему гостю про те, що Бордо це винний регіон у Франції. Один із найвпливовіших та найпопулярніших виноробних регіонів у Світі.
Єгермейстер  чи Єгермонстр?
Німецький лікер Єгермейстер створювався як лікарський засіб для покращення травлення. Але виявився таким смачним, що зупинитись вже було неможливо і Єгермейстер почали вживати для гарного настрою. Сталося це у 1935 році і скоро напою виповниться 100 років!